Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Planujesz urządzenie imprezy na świeżym powietrzu i głowisz się jak zapewnić odpowiednie zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy doborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może również zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Dobór stosownego typu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – proste w montażu oraz trwałe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnionym szkieletem i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a intuicyjny montaż i demontaż pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całego szkieletu.