Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Wesele na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność wesel na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla pokaźnej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot weselny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny element, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie ważny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Turek, Gwiazda, Stretch, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, jak również hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o komfort gości

Istotna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.