Tanie rolety dla Ciebie

Nie masz koncepcji na modne i nowoczesne urządzenie swojego mieszkania? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże zupełnie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą takiej przesłony można dodać kolorytu wszystkim pomieszczeniom lub nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc doradzi, jak dokonać dobrych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety?

Jest mnóstwo rodzajów wewnętrznych rolet okiennych . Można je dzielić według różnych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, które w różnym zakresie przepuszczają światło. Jest to zazwyczaj poliester – nieskomplikowany w utrzymaniu oraz prosty do czyszczenia.
Ze względu na zastosowanie dzielimy rolety na okienne oraz ścienne. Kolejny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym modelem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi typ zaleca się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z dużą ilością modułów lub wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety okienne są tanie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest duża, podobnie jak ciągle rosnąca liczba producentów, obecnie rolety możesz kupić w dość atrakcyjnej cenie. Na co dzień ceny są niskie, a do tego dochodzą również promocje i akcje specjalne, kiedy roletę można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie na każdą kieszeń.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka powodują, że tego rodzaju osłona na okna jest coraz popularniejsza. Cena w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjna, stąd nie brak miłośników takiej koncepcji na aranżację wnętrz.