Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Jeśli szukasz słojów z kranikiem, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych trunków i deserów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on używany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, soków, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego atutem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]