Przepis na chłodne, ciemne wnętrze? Rolety zaciemniające

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia to najlepszy wybór? Czy zawsze warto postawić na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest pełen wachlarz, a możliwość kontroli docierających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną ciekawą właściwością. W przypadku rolet 100% zaciemniających pełne zaciemnienie jest niemożliwe, jednak w rolecie dzień noc już nie. Jaki typ najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz odpowiedź.

Zalety rolet wewnętrznych zaciemniających i rolet dzień i noc

Całkowita kontrola nad ilością światła docierającego do pomieszczenia to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg zbliżonych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to możliwość montażu takich rolet zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Pozostając w temacie montażu – jest on niezwykle prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać gwoździ czy śrub oraz wiercenia. Z samodzielnym montażem rolety dzień i noc lub 100% zaciemnienia poradzi sobie każdy.
Duża ilość opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, że produkty te będą pasować do każdego wnętrza. Rolety dzień i noc dostępne są także w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków tkanin w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Trójmieście i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wykonywane przez wiele wiodących marek i producentów. Podczas zakupów polecamy wybór polskiej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Trójmiasto lub Warszawa to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Na specjalne żądanie klienta istnieje również możliwość spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowego rozmiaru.