Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Więcej o najlepszej drukarce 3D na cadxpert.pl

W ofercie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie i maszyny. Wyliczono, iż korzystając z drukarek 3D i pozostałych produktów Stratasys można nieomal o 90% zmniejszyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Nadrzędne założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i produktów, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, pracujące w autorskiej, prekursorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się łatwą obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można otrzymać tożsame prototypy, co jest szczególnie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w rozlicznych gałęziach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest trwały i precyzyjny, a w toku procesu wydruku nie występują odkształcenia czy przesunięcia warstw.

Kontakt:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]