Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Więcej szczegółów o balonie do wina.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]