Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Zobacz Cafissimo kapsułki na http://bit.ly/2T2GNiI

Metoda parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i za czasem zdobywała sobie miliony sympatyków. Ten wygodny system umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości w wyjątkowo nieskomplikowany sposób – wystarczy dodać wodę do pojemnika w ekspresie, włożyć kawę w kapsułce do dedykowanego zasobnika i już po minucie można rozkoszować się świeżo parzoną kawą.

Kawy single origin z Etiopii i Kolumbii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych na świecie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez zmuszało klientów do zaopatrywania się w kawę od jednego producenta. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – również w Polsce – sporo ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że wywodzą się z jednego gatunku, zbioru i uprawy. Smak takiej kawy jest unikatowy, ponieważ uformowało go wiele różnorodnych składników, m.in. pogoda panująca w danym roku. Dodawanie do kaw single origin mleka lub dodatków aromatyzujących zabija ich niepowtarzalny nuty smak. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), a także z Kolumbii i Etiopii (100% arabika). W tych kawach mocno odczuwalne są nuty kwiatowe, czekoladowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – najlepsza co dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w urzędach czy hotelach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczny – najczęściej zamyka się w przedziale 1,20-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż podobny napój podawany w kawiarniach na mieście lub na stołówkach w biurze. Rozsądne ceny i nowoczesny design ekspresów na kapsułki powodują, że coraz częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Przy użyciu ich podamy gościom najlepszej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, a zarazem sami będziemy radować się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, nie lękając się o duże koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy są zgodne z posiadanym przez nas sprzętem.

Kontakt:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]