Piękne dłonie – ozdoby do paznokci

Więcej informacji o ozdobach do paznokci

Ozdabianie paznokci na pozór jest proste. Tak naprawdę to trudne zadanie, które wymaga określonych zdolności oraz odpowiednich materiałów. Manicure wykonane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z wizytą w salonie piękności. Nieszablonowo umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki będą powodem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci – efekt metalicznego połysk

Do dekoracji paznokci w teorii wystarczy zwykły lakier. Warto jednak mieć na uwadze, iż za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę dobrych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu dodatkowych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Ich zastosowanie sprawi, że paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy wykorzystując pyłki do paznokci to między innymi lustrzane odbicie, metaliczny połysk czy każdy wymyślony wzór. Poza pyłkami, producenci oferują też ozdoby do paznokci w formie naklejek umożliwiających osiągnięcie wrażenia odblasku holograficznego.

Kto wytwarza ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu firm, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to między innymi Inglot, ChiodoPro, ABA Group, Victoria Vynn, Lit Cosmetics, Milani, Maestro oraz Silcare.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]