Pasta do mycia rąk – usuń najtrwalsze zabrudzenia ze skóry

Szukasz pasty do mycia rąk? Sprawdź https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Kominiarze, rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry. Są nimi przede wszystkim wszelkiego typu farby, oleje, sadze, smary, a także, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobligowani do dostarczenie im środków czystości pozwalających na eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej efektywne są pod tym względem pasty BHP.

Pasty BHP do rąk – kiedy się je stosuje?

Pasta BHP do rąk różni się od innych preparatów myjących stosowanych na co dzień w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do usuwania bardzo trwałych zabrudzeń, powinna wyróżniać się odpowiednimi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych bądź drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście BHP do rąk, podobnie jak substancje, które one czyszczą, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze więc, aby pasta zawierała też substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Gdzie przyda się pasta do mycia rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do rąk znajduje zastosowanie zazwyczaj w zakładach przemysłowych, usługowych i rzemieślniczych. Oczywiście przyda się także w gospodarstwa domowych – będzie niezastąpiona w czasie porządków lub w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach należy sięgnąć po nieduże opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]