Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Chcesz zamówić shutters? Sprawdź skyshutters.pl.

Urządzając pomieszczenia, na ogół nie poświęca się dużo uwagi oknom. Zazwyczaj decyzja pada na tradycyjne aranżacje, a więc firany i zasłony, które czasami łączone są z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze inne mniej rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne typu shutters.

Z czego produkowane są shuttersy

Nadrzędną właściwością shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tych okiennicach dekoracyjnych poruszają się, dzięki czemu można łatwo je ustawić pod przeróżnymi kątami, zależnie od fantazji domowników. Produkuje się je z płyt pilśniowych, z drewna, jak również PCV. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się z reguły na oknach, aczkolwiek równie dobrze będą się prezentować na drzwiach oraz w szafach. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w europejskim budownictwie wykorzystuje się w dalszym ciągu stosunkowo rzadko, ale większość z nas z pewnością w kinie lub na ekranie telewizora, bowiem tego rodzaju okiennice są niesłychanie popularne na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w Afryce Południowej oraz w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy nadają pomieszczeniom niesłychanie elegancki wygląd

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko znakomicie wyglądają, ale mają też zastosowanie. Przy ich użyciu można kontrolować wykorzystanie padającego światła: latem uniemożliwiać gromadzenie się nadmiaru ciepła w pomieszczeniach, a zimą – zapobiegać jego utracie. Shuttersy świetnie komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i można umieścić je na większości okien. Produkuje i instaluje się je na zamówienie, co powoduje, że są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom niezmiernie atrakcyjny wygląd, dzięki czemu wpływają na podniesienie wartości domu. Wypada dodatkowo zaznaczyć, iż nachylenie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest regulowane bez użycia łańcuszków, co rodzice dzieci oraz właściciele psotnych zwierzaków, które mogłyby wplątać się dyndające żyłki, uznają na pewno za dodatkową zaletę.

Kontakt:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]