Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Dalsze informacje o drzwiach drewnianych wewnętrznych

Doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze cechy i wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to ekologiczny surowiec, który prawidłowo konserwowany przetrwa w niezmienionej kondycji nawet dziesiątki lat, a użyty jako element aranżacji pomieszczenia powoduje, że staje się ono ciepłe i bardziej intymne. Dzisiejsza technologia umożliwia znakomite dopasowanie cech drewna z wymaganiami współczesnego konsumenta, co owocuje powstaniem drzwi charakteryzujących się gustownym wyglądem i dużą ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się dobrą izolacją termiczną oraz małym stopniem rozszerzalności – czyli nie zniekształcają się. Opcja wykończenia ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, bejcą albo lakierem powoduje, iż tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach rozmaitego typu – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wykonane z dębu, mahoniu czy sosny, wzory bez progu lub z progiem, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i sporo innych odmian, które zachwycają estetyką i świetnie się prezentują przez długi czas.

Szyby fazowane i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Pragniesz założyć w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub nietypowej budowie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą nieodpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich życzeń zamawiającego i np. wypełnić je szkłem – między innymi szybami bezpiecznymi, wypukłymi czy ornamentowymi, co bez wątpienia podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także zaopatrzone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]