Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Potrzebujesz nowoczesnych okiennic? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Urządzając pokój, rzadko poświęca się dużo uwagi ozdobie okien. Zwykle decyzja pada na tradycyjne aranżacje, a więc zasłony oraz firany, które czasem łączone są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno rzadko znane w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Okiennice ozdobne shutters – nowość w polskich domach

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tych okiennicach ozdobnych ruszają się, wobec tego można ustawiać je pod przeróżnymi kątami, w zależności od fantazji lokatorów. Wytwarza się je z PCV, płyt pilśniowych, a także z drewna. Shuttersy instaluje się zwłaszcza na oknach, niemniej jednak świetnie sprawdzają się też na drzwiach oraz w szafach. Okiennice ozdobne shutters to co prawda element okna, który w polskich domach spotyka się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale każdy z nas na pewno przyjrzał się im na ekranie telewizora bądź w kinie, ponieważ te okiennice są niesłychanie popularne na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w RPA i w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy nadają wnętrzom bardzo ciekawy wygląd

Oprócz tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters pięknie wyglądają, mają one też zastosowanie. Dzięki nim można pasywnie regulować użycie energii słonecznej: w gorące miesiące hamować gromadzenie się ciepła w domu, a zimą – zatrzymać je na dłużej. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz i da się je umieścić je na przeważającej większości ram okiennych. Wytwarza i instaluje się je na zamówienie, co powoduje, iż są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom nader stylowy wygląd, zatem wpływają na podwyższenie wartości nieruchomości. Wypada też podkreślić, iż shuttersy są regulowane bez wykorzystania łańcuszków, co właściciele psów i kotów oraz rodzice małych dzieci, które zagmatwać sterczące żyłki, uznają z pewnością za spory plus.

Kontakt:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]