Mydła w piance – wygodne użytkowanie i gwarancja czystości

Znajdź mydło w piance

Mydło antybakteryjne eliminuje z powłoki skóry chorobotwórcze bakterie i inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, żeby spełniało oczekiwania przeróżnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Mydło antybakteryjne – zastosowanie

Mydła o cechach bakteriobójczych używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł gastronomiczny. W sprzedaży dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w płynie, w piance, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, zalecane do mycia ciała, włosów lub skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikami, które zapewniają najwyższy stopień higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące środek niebywale ekonomiczny – pozwala uzyskać aż 2,5 tyś. doz mydła z litrowego opakowania. Mydło w piance bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, bez trudu zmywa, a przy tym efektywnie myje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła dezynfekujące znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Produkty pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych i innych składników alergicznych – można ich używać codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Niektóre produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel poświadczającym wysoką jakość i nadawanym kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]