Maty dezynfekcyjne – charakterystyka i zastosowanie

Więcej o matach dezynfekcyjnych przejazdowych

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są używane w służbie zdrowia, przemyśle, gastronomii i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu branżach – w warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, w myjniach, przy stanowiskach obróbki metali, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, kuchniach, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, czyli wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także zmniejszają zagrożenie przenoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na obuwiu rozmaitych smarów. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i komfort zatrudnionych oraz pozostałych osób znajdujących wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]