Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Znajdź etykiety na butelki.

Obyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać butelki na Sylwestra, ślub czy urodziny. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko stoją na stolikach, ale również przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką na koniec przyjęcia. Taki podarek jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ślub. Ale takie butelki z wódką mogą również stać się w interesującą pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, wyrazy podziękowania czy dniu i miejscu wesela. Etykiety na butelki można kupić w przeróżnych barwach i wzorach, zatem bez trudu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Etykiety na bimber – ozdób swoje alkohole

Etykietami z indywidualnym tekstem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę robisz wina, soki bądź nalewki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę każdej flaszki. W dodatku butelki można również oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]