Dlaczego warto korzystać z zakupów spożywczych przez internet

Dowiedz się więcej o zakupach spożywczych online.

Trudno jest uciec od nieodzowności wykonywania zakupów spożywczych. Można wytrwać bez licznych rzeczy, jednak bez świeżych owoców oraz warzyw jest raczej ciężko. Niestety często sytuacja zawodowa lub życiowa sprawia, iż coś tak odprężającego jak sprawunki, może stać się czynnością uciążliwą. Wtedy na ratunek nadchodzi sposobność zamówienia zakupów z dostawą do domu.

Zakupy spożywcze online to wygoda i oszczędność czasu

Wszechobecność internetu wpłynęła w ostatnich kilkunastu latach korzystnie na rozwój sprzedaży online w Polsce. Z uwagi na wciąż zmieniający się rynek i potrzeby klientów, sporo firm korzystających do tej pory tylko z tradycyjnych kanałów handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę poszedł też sektor spożywczy, który zazwyczaj rzadko umożliwiał zakupy z dostawą do domu kupującego. Od kilku lat z delikatesów online korzysta dużo różnorodnych grup konsumentów. To przykładowo pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie pozwala im zrealizować zakupów w porach umożliwiających zakupienie w sklepie świeżych produktów, opiekunowie małych dzieci, osoby opiekujące się chorymi członkami rodziny, a także osoby starsze, dla których codzienne wyjścia do osiedlowego sklepu są dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych z dostawą do domu korzysta się też dla czystej wygody – to doskonała oszczędność czasu, który można przeznaczyć na ćwiczenia bądź spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – produkty od sprawdzonych polskich producentów

Zamawiając zakupy spożywcze przez internet w e-sklepie Skowronek z Krakowa mamy dostęp do setek zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale również wędlin, ryb oraz mięs dostarczanych tylko przez sprawdzonych oraz solidnych polskich producentów. Oprócz tego sklep oferuje smakowite, polskie pieczywo dostarczane z piekarni słynnej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dowożone na wskazany adres w terminie 48h, a za zakupy za określoną kwotę oferowana jest bezpłatna dostawa. Zakupy można opłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Kontakt:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]