Części do Renault – gdzie je kupić?

Dowiedz się więcej o oryginalnych częściach Renault

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]