Chemia przemysłowa – środki czystości dla domu i przedsiębiorstw

Zamów chemię profesjonalną

By utrzymać czystość – tak w domu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Chemia gospodarcza – dla klientów indywidualnych, jak i firm

Oferta środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o usuwaniu charakterystycznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, wykwitów pleśni, tłustych osadów czy też graffiti.

Zabezpieczenie powłok za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają także na ochronę oraz konserwację powierzchni szczególnie wystawionych na wandalizm i szkodliwe działanie różnych czynników. Znajdziemy między nimi specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, preparaty chroniące przed graffiti, jak również środki do osłony metali przed korozją. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]