blacha na rąbek stojący, pokrycie dachowe

Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Czy warto je kupić? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i sposoby ich użycia.

Blacha na rąbek – estetyka oraz trwałość

Blachy na rąbek znakomicie łączą funkcjonalność z walorami estetycznymi, toteż zdobywają coraz szersze uznanie. Świetnie wyglądająca i wytrzymała blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Znamionują się nieskomplikowanym oraz równocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, mocne oraz świetnie komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym czy minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod względem użytej technologii i wytrzymałości. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy, a następnie wykończone specjalną powłoką zapewniającą osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. woda bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w licznych wariantach, co umożliwia dobranie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają także obniżyć koszty związane z budową – zdecydowanie ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blachy na rąbek, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od dystrybutora.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08