Biżuteria z bursztynem

Zamów biżuterię z bursztynem

Biżuteria z bursztynem zawsze jest popularna – tak wśród młodzieży, jak i nieco bardziej dojrzałych osób. Jej popularność nie może jednak dziwić – złoto Bałtyku jest zaliczany wszak do najpiękniejszych surowców, a swoboda jego preparacji sprawia, że wytworzone z niego ozdoby można dopasować do najróżniejszych trendów. Żeby cieszyć się jej wyglądem, powinniśmy o jantar właściwie się zatroszczyć. Jak? Przeczytajcie nasz artykuł.

Biżuteria z bursztynem – jak ją przechowywać?

Złoto Bałtyku to niezwykle wrażliwy surowiec – dlatego biżuteria z bursztynem bezwzględnie musi być trzymana we właściwych warunkach. Bursztynowy naszyjnik musimy zabezpieczyć jedwabną tkaniną, a następnie szczelnie otulić folią i włożyć do drewnianego pudełka. Pamiętajmy, by w jednej paczce nie przechowywać dwóch ozdób – mogą się przecież wzajemnie uszkodzić.

Biżuteria z bursztynem przetrwa dziesięciolecia

Złoto północy nie toleruje mocnych preparatów czyszczących. Lepiej więc postąpimy, wykorzystując do jego czyszczenia łagodniejsze specyfiki – między innymi mleczko migdałowe albo mydło dla dzieci. Biżuteria z bursztynem powinna być pielęgnowana miękką ścierką, nieznacznie nasączoną wodą – w żadnym wypadku nie możemy użyć jej za dużo.

Stara biżuteria z bursztynem

Odkopałeś w piwnicy wiekową biżuterię z bursztynem? Zapewne stale jest cudowna, ale widać jej wiek. Jak ją odrestaurować? Podchodząc do tego samodzielnie, możesz jedynie pogorszyć sprawę – najlepiej zatem postąpisz, powierzając ją złotnikowi.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]