Akcesoria do rolet wewnętrznych – zestaw idealny

Mechanizm do rolety, napinacz łańcuszka, haczyk montażowy oraz płytka montażowa to bardzo popularne i często kupowane akcesoria do rolet. Ich montaż jest łatwy i intuicyjny – każdy w swoim domu może je przymocować w odpowiednim miejscu, bez potrzeby użycia gwoździ albo śrub, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny demontaż i montaż to kluczowe atut nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – co powinieneś wiedzieć

Myślisz o kupnie rolet wewnętrznych? Oto pakiet akcesoriów, który otrzymasz od producenta:
– napinacz łańcuszka,
– haczyki montażowe,
– napięcie boczne tkaniny.
W czasie używania rolet wewnętrznych część elementów może się zniszczyć. Co prawda nowoczesne akcesoria do rolet mają wysoką jakość, ale jeśli podziała na nie zbyt spora siła, to mogą się złamać. Stać się może tak np. z uchwytami mocującymi, jeśli zbyt szeroko rozchylimy skrzydła okien. Nie ma potrzeby wymieniać od razu wszystkich rolet, w zupełności wystarczy kupić kilka małych części z działu akcesoriów do rolet wewnętrznych. Twoje rolety po tej prostej naprawie będą działać jeszcze wiele miesięcy, a nawet lat.

Akcesoria do rolet dzień i noc

Roleta dzień i noc to produkt dla osób, którym zależy na kontroli ilość światła docierającego do mieszkania, ale nie potrzebują zaciemnienia na poziomie 100%. Pakiet akcesoriów do rolet dzień i noc to nieodłączna para z roletami okiennymi. Pośród nich są elementysłużących do zwijania oraz rozwijania rolet. Bezcenną pomocą w instalacji, a następnie w eksploatacji, będzie łańcuszek i napinacz. Celem napinacza jest poprawne zwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie przytnie się ani nie poplącze.