akcesoria do alkoholu

Akcesoria do alkoholu – co będzie Ci potrzebne?

Domowy wyrób alkoholi, niegdyś nader popularny, obecnie wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (nalewki wyprodukowane samodzielnie są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale także możliwość wytworzenia napojów według naszych upodobań, pociąg do eksperymentowania i satysfakcja jaką daje spożywanie swoich alkoholi. Gros osób samodzielnie sporządzających domowe napoje wybiera piwo, cydr, nalewki lub wino, choć nie brakuje także wielbicieli domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w jakich trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w właściwy sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – odpowiednich pojemników, korków, balonów czy rurek. Ponadto, do każdego rodzaju alkoholu wymagane są inne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, a w przypadku piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak katalog potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, ponieważ butelki z napojami wypada stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber czy inne alkohole domowe jesteśmy w stanie przygotować samodzielnie. Dużo przyzwoiciej będą się jednak prezentować butelki z chroniącymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez lub bez wstydu wręczyć krewnym jako prezent. Osobny rodzaj takich dodatków to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale też tych kupionych w sklepie i podkreślić tym samym charakter imprezy.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]