Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Szukasz korzystnej oferty górskich wypraw? Doskonale trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl.

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym świetnie opracowane i bezpieczne eskapady pod opieką doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Zapraszamy na trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych wyprawach. By wziąć udział w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o sporej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Firma korzysta z wykwalifikowanych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają na wskroś charakter górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]