Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki dla koni kupisz na horse-trade.pl

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które przynoszą zwierzęciu wygodę, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw wyśmienicie chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wykonane z bawełny, posiadające siateczkę chłonącą pot koni bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja daje najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też dobrze się prezentują. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]