Torby z nadrukiem reklamowym – pożyteczny gadżet

Przed firmami, które jadą na targi albo organizują promocję, nieraz stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy przygotować. Musi on przecież nie tylko przykuwać uwagę docelowych klientów, ale też być na tyle praktyczny, by na co dzień z niego korzystali i dzięki temu rozwinęli przywiązanie do marki. Gadżetem tego rodzaju jest m.in. torba z nadrukiem.

Typy toreb z logotypem

Przeglądając katalogi drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych nie trudno zauważyć, że pod hasłem “torba” ukrywa się sporo produktów. Są to głównie torby na zakupy – bardzo użyteczny i prawdopodobnie najpopularniejszy gadżet reklamowy. Nadruk logo czy nazwy imprezy na jutowych, bawełnianych i płóciennych torbach na ramię po prostu wspaniale się prezentuje i jest wystarczająco trwały, aby długo utrzymywać się na materiale. Innym plusem takich toreb jest ich cena. W zależności od nakładu zamówienia oraz typu torby, koszt zwykle zaczyna się od kilku złotych za jedną sztukę. Logotypy można nanieść też na torbach podróżnych, termoizolacyjnych lub na notebooka. Są to gadżety, które docenią m.in organizatorzy prestiżowych sympozjów oraz pokazów. Rzecz jasna, cena produktów tego typu i druku na nich jest wtedy zdecydowanie wyższa – dochodzi do kilkudziesięciu złotych.

Co zamówić wraz z torbami z logo?

Podmioty prowadzące działania promocyjne z reguły zlecają jednoczesne wykonanie kilku typów gadżetów. Winny zatem złożyć zamówienie w hurtowni z gadżetami, która oferuje jeszcze kilkanaście innych produktów promocyjnych do zadruku. Razem z torbami bawełnianymi warto zdecydować się m.in. na nadruk na plecakach typu worek, kosmetyczkach bądź pozostałych praktycznych produktach z tkaniny albo dodać do zamówienia o standardowe gadżety reklamowe, jak długopisy, smycze oraz ołówki, które w dalszym ciągu są uwielbiane przez klientów.