Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Na flobo.io znajdziesz więcej informacji o automatycznej księgowości.

Biznesmeni wciąż poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasady działania

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie mają problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych czy niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Jeśli firma za realizację usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]