Tabliczki na drzwi – dostępne rodzaje

Zamów tabliczki na drzwi

W każdym budynku znaleźć można wiele różnorakich pokoi o mniejszym lub większym znaczeniu. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym charakteryzują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co można nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy w grę wchodzi biuro, przedszkole, sklep czy urząd – czytelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odszukanie sali, która w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, biur oraz urzędów tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w urzędzie dochodzi do odejścia pracownika, dane na tabliczce można bez większych problemów zmienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić niemałą ilość pieniędzy – nie trzeba przecież wydawać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą personelu konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są aktualnie bardzo popularne. Nierzadko na tych tabliczkach oprócz napisu znajduje się skreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz tego znaku jest więc bardzo przejrzysty. Wspomnieć warto również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Kontakt:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]