Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć w to miejsce.

Lubisz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają również osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Wspaniałą propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]