Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Skieruj się tu jeśli interesuje Cię Blender 3D kurs.

Świat rysunku bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych technik preferując kreowanie swoich dzieł tylko cyfrowo. Komputery dają artystom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie generuje już ogromnych wydatków – każdy może wszak ściągnąć program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który zarazem jest zupełnie darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka

Korzystania z dowolnej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, niemniej jednak proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nierzadko jest bardzo frustrujący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne osobom, które niedawno poznali program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta doradzając, które elementy należy poprawić oraz sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, aby przebiegał on w niewielkich zespołach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów jak i artystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i docenianą szczególnie w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Znajomość programu Blender 3D poszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu artyści oraz entuzjaści animacji, którzy pragną rozwijać swoje obecne umiejętności bądź znaleźć nowe formy wyrażania siebie.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]