Wisiorki ze srebra

Dowiedz się, gdzie zamówić srebrny wisiorek

Magia wisiorków

Posiadanie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. Niezależnie jaka to okazja warto mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety luksus kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze mieć na sobie coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić także na grubość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łzy, rąbu itp.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór jest również jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]