Wisiorki dla dzieci

Tu zaopatrzysz się w biżuterię dla dzieci

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, aby nasze drobiazgi nie ucierpiały w czasie zabaw, warto czasem kupić pociechom własne świecidełka. Ciekawym pomysłem na drobny prezent jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się produkty ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci – ale jaka?

Najważniejszym kryterium wyboru błyskotek dla dzieci powinna być ich praktyczność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasza pociecha nie uszkodziła sobie uszu. Innym aspektem jest wygląd. Pierścionki i zawieszki powinny wyglądać skromnie i niezbyt elegancko – kupujmy te żywe, z dziecięcymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz jakość wykończenia – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dziecka

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, koniczynki i serca. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują różne odcienie różowego, a także fiolet, błękit i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.