Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Więcej w temacie biżuteria srebrna sklep na https://www.bizutik.pl

Jest z nami od wieków i mimo pojawienia się wielu nowych projektów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa tę samą rolę – jest swego typu ozdobą człowieka, a także pozwala na wyrażenie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię równie często zakładają kobiety oraz panowie, dzieci i dorośli, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Czemu powinieneś kupić srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia to, iż jej używanie daje szansę ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo czasu, jednak należy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować lub pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być pielęgnowana w wodzie z alkoholem czy amoniakiem. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]