Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Skieruj się tutaj, aby skontaktować się z złotnikiem Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można kupić niemal wszystko, nadal wiele artykułów należy kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Atuty odwiedzin w sklepie jubilerskim

Zakup srebrnej broszki, pierścionka lub łańcuszka wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Zatem, aby mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim działaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli mamy zamiar nabyć obrączki albo pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli z kolei wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt ciasny albo zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego wymiaru albo zrobi nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej pomocy jubilera. Pokaże on współczesne trendy we wzornictwie, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, urodzin czy komunii.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale również pełnią pomocnicze usługi. Renowacja zepsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, złotnik ekspresowo i sprawnie naprawi go w swoim zakładzie. Zmieni też obwód pierścionka, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku podziękowania, gratulacje, datę czy też inną istotną dla nas treść. Natomiast jeżeli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, albo mamy własny pomysł na zawieszkę czy też sygnet, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu mamy uszkodzoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]