Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Wszystko o kolczyki sztyfty

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa zarówno użyty do ich produkcji kruszec, projekt i szlachetne minerały, ale także rodzaj zapięcia. W sklepach dostępne są różne typy mocowań – na przykład długie bigle lub dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które lubią prostotę oraz wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla uszu. Bardzo ważna okazuje się również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na specjalne imprezy oraz te, które bez problemów można nosić na spotkania w małym gronie.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem okażą się z pewnością srebrne kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych strojach – ich dopasowanie upraszczają niewielkie gabaryty oraz minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do codziennych strojów. Do pracy dobrze nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – prezentują się niemal tak dobrze, co prawdziwe, a ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku żartobliwą główką.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]