Czy kolczyki wiszące pasują do każdej kreacji?

Szukasz kolczyków wiszących? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace

Jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii są kolczyki. Zakładają je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się też rosnącym popytem pośród panów, w szczególności tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie sposób aczkolwiek kwestionować, iż przytłaczająca większość kolczyków projektowana jest dla kobiet. Niesłychanie olśniewające są szczególnie kolczyki wiszące. Bardziej rzucają się w oczy i dzięki temu w zdecydowanie oddziałują na to, jak inni odbierają naszą kreację. To z tego powodu cieszą się znaczną popularnością wśród kobiet w różnym wieku i noszących się w różnych stylach. Wielka różnorodność kolczyków wiszących pozwala dobrać je właściwie do dowolnej stylizacji. Jak więc wybrać wiszące kolczyki pasujące do danej sytuacji? Na jakie ich aspekty winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – mogą mieć wpływ na wygląd twarzy

Design kolczyków oraz ich długość to cechy głównie wpływają na to, jak ostatecznie będzie widziana nasza twarz, zatem powinno się wziąć je pod uwagę przy wyborze wiszących kolczyków. Krótsze wiszące kolczyki sprawiają, iż twarz zdaje się być bardziej okrągła, zaś te dłuższe (w sprzedaży znajdziemy takie o długości nawet kilku cm) rozciągają ją w pionie. Tu olbrzymie znacznie posiada również kształt kolczyków. Podłużne przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, z kolei te bardziej koliste – wręcz odwrotnie. W sprzedaży dostaniemy też kolczyki bardziej neutralne, które nie wpływają przesadnie na odbiór kształtu naszego oblicza – w tym miejscu naturalnie należy wspomnieć na przykład o kolczykach przypominających krople wody.

Do jakich kreacji pasują kolczyki wiszące?

Szukając wiszących kolczyków dobrze dobranych do konkretnego stroju należy pamiętać, iż są one nadzwyczaj rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innej wyrazistej biżuterii mogą zatem sprawiać wrażenie egzageracji. Toteż najlepiej wystrzegać się zakładania ich do ciężkich bransoletek, zegarków bądź naszyjników. Wiszące kolczyki będą natomiast prezentowały się znakomicie, gdy w stylizacji będą najsilniejszym akcentem – w rzeczy samej pod warunkiem, że będą współgrały z sukienką, butami i stylizacją włosów.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]