Biżuteria z koralem

Więcej o biżuterii z koralem

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Ponadto, kamień korala relaksuje osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest również drzewem oceanów. Składany w ofierze mitologicznej bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Mówi się, że najpiękniejszą ozdobą kobiety jest jej promienny uśmiech. Nie mniej jednak elegancka, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też świetnie nadaje się do codziennych kreacji, jak i również na specjalne okazje. Koral występuje odcieniach: białym, czarnym oraz niebieskim.

Czy biżuteria z koralem może wpłynąć na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zaleca się zakładanie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości kamienia korala przede wszystkim związane są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i spokojne życie rodzinne.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]